Міжнародний
ліцей МАУП

Навчання вчителів

24 вересня 2018, 12:12

Тренінг для вчителів англійської мови – «PTE General Assessment Training»

DSC_0037
20180922_202342
20180922_115010

22 вересня 2018 р. на базі НВК "Міжнародний ліцей МАУП" пройшов тренінг для вчителів англійської мови – «PTE General Assessment Training», який був підготовлений представниками видавництва Pearson в Україні, за підтримки Міжнародного Екзаменаційного Центру ILAC (International Language Assessment Centre) – ексклюзивний представник Pearson Test of English в Україні.

Метою відвідування тренінгу було ознайомити вчителів зі структурою Міжнародного екзамену з англійської мови «PTE General», який відповідає загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти та  дає змогу перевірити всі чотири види комунікативної діяльності: слухання, читання, письмо та говоріння.

Одним із важливих та цікавих моментів тренінгу було ознайомлення з навчальними матеріалами, що покращують та полегшують для учнів шлях до формування ключових компетенцій, необхідних для складання міжнародного тестування «PTE General».

Вчителів англійської мови навчали як правильно оцінювати говоріння учнів, у ролі екзаменатора на Міжнародному тестуванні, також ознайомили з критеріями оцінювання говоріння на кожному рівні володіння мовою відповідно до рівнів, встановлених Радою Європи – від А1 до С2 (CEFR). Тренінг проводили Анна Тимофієва – спеціаліст з міжнародних іспитів та Майкл Хадсон – вчитель-методист, екзаменатор таких Міжнародних іспитів як PTE General, Pearson Tests of English та Cambridge Tests of English

Зустріч з колегами з інших шкіл, ліцеїв та гімназій України, Великобританії та Америки проходила в теплій та дружній атмосфері, приємно було познайомитись з їх педагогічним досвідом та обговорити нагальні проблеми, що виникають при вирішенні різних завдань під час навчально-виховного процесу.

Була представлена велика кількість цікавої інформації щодо проведення різних форм тестування учнів середньої та старшої школи, що  допомагає урізноманітнити методи та прийоми викладання, зробити уроки цікавими для учнів даної вікової категорії, і, що не менш важливо, полегшує роботу викладачів в процесі підготовки до уроку, звільняючи багато часу для творчої роботи вчителя.

Навчальна література видавництва «Pearson» є однією з найсучасніших завдяки їх передовим розробкам в області мультимедійних продуктів та особливо в області використання інтернет - технологій у викладанні англійської мови, а також є потужним джерелом знань у підготовці до здачі Міжнародного тестуванні.

Від Ліцею були присутні на тренінгу вчителі англійської мови:

Гуцалюк Наталія Володимирівна,

Збаразська Ольга Сергіївна,

Роменкова Марія Віталіївна,

які отримали сертифікати учасників тренінгу "PTE General. Interlocutors and Assessors Training. Speaking Part", після виконання додаткових завдань, вчителі англійської мови, які відвідали тренінг, зможуть приймати Міжнародні іспити, а саме частину «Говоріння».