Міжнародний
ліцей МАУП

Ліцейний табір

02 травня 2024, 11:11

Літній табір «VeryWell Camp»

 

03.06.2024-28.06.2024

 

Ви коли-небудь мріяли подорожувати як герої Жуля Верна? А здійснити подорожі навколо світу за 80 днів? А не хотілося б Вам встановити рекорд кругосвітньої подорожі – 20 днів навколо світу?

Тож мерщій до літнього табору «VeryWell Camp» за бурними враженнями, нестриманими емоціями та задоволеннями разом з новими друзями здійснити віртуальну подорож до країн світу, щоб ознайомитися з культурою, звичаями. Традиціями, побутом, мистецькими смаками та уподобаннями. Навіть, якщо Ваша дитина не має закордонного паспорту, ця подорож є можливою, тому що в нашому таборі можливо все!

Команда фахівців готова нестандартно та креативно провести дослідження світу для Вашої дитини, має унікальну нагоду зануритися і пізнати навколишній світ, отримати нові знання, практичні навички. І все це в середовищі з вивченням англійської мови.

У програмі табору:

English

«Англійська – це весело!» Інтерактивна програма повторення вивченого матеріалу з англійської мови, цікаві головоломки, креативні завдання, вправи. Активний відпочинок через пізнання навколишнього світу.

Активне проведення часу

Багато квестів – логічних завдань та нестандартних рішень ситуацій. Тематичні заняття: travel together (подорож у країну, знайомство з її жителями, традиціями і культурою). Відвідування кінотеатру та перегляд захоплюючих мультфільмів з попкорном.

Спорт – це про нас. Ми з ним щільно пов'язані: ранковий фітнес, естафети, змагання, турніри олімпійського резерву.

Харчування

У перерві між цікавими заняттями та екскурсіями - повноцінний сніданок, обід та поживна вечеря.

Розвиток творчих здібностей: креативні мистецькі проекти, майстер-класи від фахівців та батьків, відвідування творчих гуртків та студій.

Дата табору: 03.06.2024 – 28.06.2024

Місце проведення: вул.Фрометівська, 2

Вартість: 21 500 грн.

Для участі необхідно зареєструватись та внести оплату.

Реєстрація за телефоном: 067-000-00-43

Якщо у вас виникли запитання телефонуйте: 050-236-10-35