07 февраля 2020, 15:03
Вітаємо переможців конкурсу «Олімпіс 2019 - Осіння сесія»
З української мови і літератури:
- Куделько Поліна, 1 клас, I місце
- Вишневська Дар'я, 1 клас, II місце
- Галчонков Владислав, 1 клас, II місце
- Пригодюк Іванна, 1 клас, II місце
- Бардега Іван, 1 клас, II місце
- Пінігіна Варвара , 1 клас, II місце
- Петканич Святослав 1 клас III місце
- Лужанська Мирослава , 1 клас, III місце
- Леонова Надія , 2 клас, I місце
- Корнієнко Олена, 2 клас, I місце
- Бандура Софія, 2 клас, I місце
- Катасонов Максим, 2 клас, II місце
- Юрченко Степан, 2 клас, II місце
- Нич Серафим, 2 клас, II місце
- Пересунько Софія, 2 клас, II місце
- Гаркушка Арсеній, 2 клас, III місце
- Андерсен Софія, 2 клас, III місце
- Амітан Агнія, 2 клас, III місце
- Баранова Еліна, 2 клас, III місце
- Остапенко Мар'яна, 3 клас, I місце
- Вінницький Марк, 3 клас, II місце
- Станіславська Аліна, 3 клас, II місце
- Йілмаз Селін, 3 клас, III місце
З англійської мови:
- Бардега Іван ,1 клас, I місце
- Пінігіна Варвара ,1 клас, II місце
- Галчонков Владислав, 1 клас, III місце
- Мухадзе Александре ,2 клас, I місце
- Леонова Надія, 2 клас, I місце
- Будзяк Роман, 2 клас, I місце
- Юрченко Степан, 2 клас, I місце
- Амітан Агнія, 2 клас, I місце
- Андерсен Софія, 2 клас, II місце
- Шипанюк Роман, 2 клас, II місце
- Баранова Еліна, 2 клас, III місце
- Мельничук Власта, 2 клас, III місце
- Бесараб Григорий, 2 клас, III місце
- Мельничук Злата, 2 клас, III місце
- Фадеічева Аліса, 2 клас, III місце
- Остапенко Мар'яна, 3 клас, I місце
- Босецька Василина, 3 клас, I місце
- Станіславська Аліна, 3 клас, I місце
- Маденджі Софія, 3 клас, I місце
- Довгий Леонід, 3 клас, I місце
- Ажевська Анна, 3 клас, I місце
- Вороніна Аліса, 3 клас, I місце
- Петруха Іван, 3 клас, I місце
- Волинець Христина, 3 клас, I місце
- Молдавський Максим, 3 клас, I місце
- Бернацький Олександр, 3 клас, II місце
- Білошапка Марина, 3 клас, III місце
- Ковальов Іван, 3 клас, III місце
- Кулик Анастасія, 3 клас, III місце
- Рибалко Данило, 3 клас, III місце
- Олівія Грудинина, 4 клас, I місце
- Троценко Поліна, 4 клас, I місце
- Орлова Марія, 4 клас, II місце
- Баглай Мілана, 4 клас, III місце
- Варвара Дорошенко, 4 клас, III місце
- Білокінь Єлизавета, 5 клас, II місце
- Якімова Валерія, 5 клас, II місце
- Стерник Дарья, 5 клас, II місце
- Москаленко Юлія, 5 клас, II місце
- Крістіна Подольська, 5 клас, III місце
- Запталова Аріна, 5 клас, III місце
- Лісовська Аміна, 5 клас, III місце
- Дроздовський Володимир, 6 клас, II місце
- Коновалова Аріна, 6 клас, II місце
- Висторопська Марія 6 клас, III місце
- Юсубова Ельміра, 6 клас, III місце
- Демченко Амелія, 6 клас, III місце
- Садовська Світлана, 6 клас, III місце
- Бублік Дар'я, 6 клас, III місце
- Омар Исмаіл, 6 клас, III місце
- Сорока Олександра, 7 клас, I місце
- Хайтулова Аріна, 7 клас, I місце
- Звєрєва Аліна, 7 клас, I місце
- Безугла Лілія, 7 клас, I місце
- Сари-Юрьева Марія, 7 клас, I місце
- Ткач Єлизавета, 7 клас, I місце
- Онищенко Діана, 7 клас, II місце
- Жарінова Марія, 7 клас, II місце
- Боярин Олег, 7 клас, II місце
- Марчук Олександр, 7 клас, III місце
- Мухадзе Тамаз , 8 клас, I місце
- Піонтковська Ліза, 8 клас, I місце
- Дубов Ілля, 8 клас, II місце
- Сьомік Христина, 8 клас, II місце
- Філіппова Стефанія, 8 клас, II місце
- Щокін Всеволод, 8 клас, II місце
- Уварова Аліна, 8 клас, III місце
- Андрій Кравчук, 9 клас, II місце
- Мірошник Марія, 9 клас, II місце
- Ісмаїл Аліна, 11 клас, II місце
- Ситник Микита, 11 клас, II місце
- Тіщенко Дар'я, 11 клас, III місце
- Актан Меліса, 11 клас, III місце
З математики:
- Пінігіна Варвара, 1 клас, I місце
- Шевчук Марта, 1 клас, I місце
- Петканич Святослав, 1 клас, I місце
- Галчонков Владислав, 1 клас, II місце
- Лужанська Мирослава, 1 клас, II місце
- Пригодюк Іванна, 1 клас, II місце
- Кобилянський Володимир, 1 клас, II місце
- Вишневська Дар'я, 1 клас, II місце
- Горілко Денис, 1 клас, II місце
- Куделько Поліна, 1 клас, II місце
- Чикильова Анастасія, 1 клас, II місце
- Алексєєв Андрій, 1 клас, II місце
- Шедін Родіон, 1 клас, II місце
- Стельмах Дмитро, 1 клас, II місце
- Банчук Назар, 1 клас, III місце
- Апш Георгій, 1 клас, III місце
- Яковенко Богдан, 1 клас, III місце
- Кузьмінський Іван, 1 клас, III місце
- Требушкіна Єва, 1 клас, III місце
- Бандура Софія, 2 клас, I місце
- Будзяк Роман, 2 клас, I місце
- Мельничук Власта, 2 клас, I місце
- Леонова Надія, 2 клас, II місце
- Гаркушка Арсеній, 2 клас, II місце
- Катасонов Максим, 2 клас, II місце
- Юрченко Степан, 2 клас, II місце
- Нич Серафим, 2 клас, II місце
- Корнієнко Олена, 2 клас, II місце
- Баранова Еліна, 2 клас, II місце
- Андерсен Софія, 2 клас, II місце
- Бесараб Григорий, 2 клас, III місце
- Вінницький Марк, 3 клас, I місце
- Остапенко Мар'яна, 3 клас, I місце
- Бернацький Олександр, 3 клас, I місце
- Станіславська Аліна, 3 клас, I місце
- Маденджі Софія, 3 клас, II місце
- Білошапка Марина, 3 клас, II місце
- Кейлін Майя, 3 клас, II місце
- Петруха Іван, 3 клас, II місце
- Вороніна Аліса, 3 клас, II місце
- Молдавський Максим, 3 клас, III місце
- Босецька Василина, 3 клас, III місце
- Ковальов Іван, 3 клас, III місце
- Шутенко Анна, 4 клас, III місце
- Лісовська Аміна, 5 клас, I місце
- Москаленко Юлія, 5 клас, I місце
- Крістіна Подольська, 5 клас, II місце
- Бокань Єва, 5 клас, II місце
- Стерник Дарья, 5 клас, II місце
- Ляшенко Марія, 5 клас, II місце
- Макаренко Олександра, 5 клас, III місце
- Попсуйко Ілля, 5 клас, III місце
- Лісова Христина, 5 клас, III місце
- Висторопська Марія, 6 клас, II місце
- Яковенко Нікіта, 6 клас, II місце
- Журавльова Анастасія, 6 клас, II місце
- Ліза Бершадська, 6 клас, II місце
- Клименко Ірина, 6 клас, II місце
- Єфремов Володимир, 6 клас, III місце
- Зборча Тетяна, 6 клас, III місце
- Задорецька Діна, 6 клас, III місце
- Чередник Анатолій, 6 клас, III місце
- Остапець Євгенія, 6 клас, III місце
- Стеценко Владислав, 7 клас, II місце
- Звєрєва Аліна, 7 клас, II місце
- Ткач Єлизавета, 7 клас, III місце
- Хайтулова Аріна, 7 клас, III місце
- Орловська Марта, 7 клас, III місце
- Артеменко Денис, 7 клас, III місце
З інформатики:
- Пінігіна Варвара, 1 клас, I місце
- Шевчук Марта, 1 клас, I місце
- Петканич Святослав, 1 клас, I місце
- Галчонков Владислав, 1 клас, II місце
- Лужанська Мирослава, 1 клас, II місце
- Пригодюк Іванна, 1 клас, II місце
- Кобилянський Володимир, 1 клас, II місце
- Вишневська Дар'я, 1 клас, II місце
- Горілко Денис, 1 клас, II місце
- Куделько Поліна, 1 клас, II місце
- Чикильова Анастасія, 1 клас, II місце
- Алексєєв Андрій, 1 клас, II місце
- Шедін Родіон, 1 клас, II місце
- Стельмах Дмитро, 1 клас, II місце
- Банчук Назар, 1 клас, III місце
- Апш Георгій, 1 клас, III місце
- Яковенко Богдан, 1 клас, III місце
- Кузьмінський Іван, 1 клас, III місце
- Требушкіна Єва, 1 клас, III місце
- Бандура Софія, 2 клас, I місце
- Будзяк Роман, 2 клас, I місце
- Мельничук Власта, 2 клас, I місце
- Леонова Надія, 2 клас, II місце
- Гаркушка Арсеній, 2 клас, II місце
- Катасонов Максим, 2 клас, II місце
- Юрченко Степан, 2 клас, II місце
- Нич Серафим, 2 клас, II місце
- Корнієнко Олена, 2 клас, II місце
- Баранова Еліна, 2 клас, II місце
- Андерсен Софія, 2 клас, II місце
- Бесараб Григорий, 2 клас, III місце
- Вінницький Марк, 3 клас, I місце
- Остапенко Мар'яна, 3 клас, I місце
- Бернацький Олександр, 3 клас, I місце
- Станіславська Аліна, 3 клас, I місце
- Маденджі Софія, 3 клас, II місце
- Білошапка Марина, 3 клас, II місце
- Кейлін Майя, 3 клас, II місце
- Петруха Іван, 3 клас, II місце
- Вороніна Аліса, 3 клас, II місце
- Молдавський Максим, 3 клас, III місце
- Босецька Василина, 3 клас, III місце
- Ковальов Іван, 3 клас, III місце
- Шутенко Анна, 4 клас, III місце
- Лісовська Аміна, 5 клас, I місце
- Москаленко Юлія, 5 клас, I місце
- Крістіна Подольська, 5 клас, II місце
- Бокань Єва 5 клас, II місце
- Стерник Дарья, 5 клас, II місце
- Ляшенко Марія, 5 клас, II місце
- Макаренко Олександра, 5 клас, III місце
- Попсуйко Ілля, 5 клас, III місце
- Лісова Христина, 5 клас, III місце
- Висторопська Марія, 6 клас, II місце
- Яковенко Нікіта, 6 клас, II місце
- Журавльова Анастасія, 6 клас, II місце
- Ліза Бершадська, 6 клас, II місце
- Клименко Ірина, 6 клас, II місце
- Єфремов Володимир, 6 клас, III місце
- Зборча Тетяна, 6 клас, III місце
- Задорецька Діна, 6 клас, III місце
- Чередник Анатолій, 6 клас, III місце
- Остапець Євгенія, 6 клас, III місце
- Стеценко Владислав, 7 клас, II місце
- Звєрєва Аліна, 7 клас, II місце
- Ткач Єлизавета, 7 клас, III місце
- Хайтулова Аріна, 7 клас, III місце
- Орловська Марта, 7 клас, III місце
- Артеменко Денис, 7 клас, III місце
З біології та природознавства:
- Пригодюк Іванна, 1 клас, I місце
- Галчонков Владислав, 1 клас, I місце
- Шевчук Марта, 1 клас, I місце
- Куделько Поліна, 1 клас, I місце
- Пінігіна Варвара, 1 клас, I місце
- Апш Георгій, 1 клас, I місце
- Петканич Святослав, 1 клас, II місце
- Нич Серафим, 2 клас, I місце
- Юрченко Степан, 2 клас, I місце
- Будзяк Роман, 2 клас, I місце
- Корнієнко Олена, 2 клас, I місце
- Андерсен Софія, 2 клас, I місце
- Бандура Софія, 2 клас, I місце
- Гірман Костянтин, 2 клас, I місце
- Гаркушка Арсеній, 2 клас, II місце
- Мельничук Власта, 2 клас, II місце
- Амітан Агнія, 2 клас, II місце
- Леонова Надія, 2 клас, II місце
- Баранова Еліна, 2 клас, III місце
- Остапенко Мар'яна, 3 клас, I місце
- Вінницький Марк, 3 клас, I місце
- Маденджі Софія, 3 клас, I місце
- Молдавський Максим, 3 клас, I місце
- Русанова Анна, 3 клас, I місце
- Станіславська Аліна, 3 клас, II місце
- Петруха Іван, 3 клас, II місце
- Ажевська Анна, 3 клас, II місце
- Білошапка Марина, 3 клас, II місце
- Шевцова Маргарита, 3 клас, III місце
- Марченко Олександра, 4 клас, II місце
- Поліщук Марія, 4 клас, III місце
- Баглай Мілана, 4 клас, III місце
- Клименко Ірина, 6 клас, II місце
- Журавльова Анастасія, 6 клас, III місце
- Ніколенко Єгор, 6 клас, III місце
- Стеценко Владислав, 7 клас, II місце
- Безугла Лілія, 7 клас, III місце
- Пилипенко Дмитро, 8 клас, II місце
- Щокін Всеволод, 8 клас, II місце
- Мірошник Марія, 9 клас, II місце
- Хайтулов Андрій, 11 клас, III місце
- Запталова Валерія, 11 клас, III місце
- Ситник Микита, 11 клас, III місце