Міжнародний
ліцей МАУП

Ліцей

12 лютого 2024, 15:03

Міжнародний ліцей МАУП долучився до програми Cambridge Assessment International Education (CAIE)

Віднедавна Міжнародний ліцей МАУП долучився до програми Cambridge Assessment International Education (CAIE). Тепер наші вихованці:

 • суттєво покращують рівень англійської, маючи більше розмовної практики;
 • отримують важливі для успішного майбутнього знання та навички в рамках спеціальної закордонної позашкільної програми;
 • мають додаткові переваги перед іншими абітурієнтами при вступі до закордонних закладів вищої освіти.

Детальніше про програму Cambridge Assessment International Education.

Програма Cambridge Assessment International Education (CAIE) для Cambridge Primary та Lower Secondary, яку впроваджено у Міжнародному ліцей МАУП, є визнаною в світі системою освіти, що пропонує міжнародні стандартизовані навчальні програми для дітей віком від 5 до 14 років.

Основні переваги навчальної програми CAIE:

 1. Міжнародне визнання
  Програму розробила видатна британська установа Cambridge Assessment International Education, що гарантує високі стандарти навчання.
 2. Набуття необхідних знань та навичок
  Навчання за програмою CAIE відбувається англійською мовою, а також має спрямованість на розвиток критичного мислення, набуття аналітичних навичок та вміння застосовувати отримані знання в реальному житті.
 3. Адаптивність під потреби учня
  Програма створена з урахуванням різноманітності стилів навчання та індивідуальних потреб учнів, надаючи вчителям та навчальним закладам гнучкість у виборі методів та засобів навчання.
 4. Об’єктивна оцінка рівню засвоєнню матеріалу
  CAIE забезпечує комплексну систему оцінювання та інструменти відстеження прогресу, які сприяють розумінню досягнень та розвитку учнів у різних сферах навчання.
 5. Гарний фундамент для вступу у кращі ЗВО світу
  Системи освіти США та країн Європи суттєво відрізняється від української. Підготовка учнів за програмою CAIE дозволяє їм легше адаптуватися до особливостей навчання у закордонних університетах.

Після успішного завершення програми та відповідного оцінювання учні отримують міжнародно визнані сертифікати від CAIE, які є вагомим доповненням власної справи абітурієнта при її розгляді Приймальною комісією іноземного ЗВО.