Міжнародний
ліцей МАУП

Дистанційна освіта

13 мая 2020, 10:10

Ліцей під час карантину

Відгуки-батьків
dl-1
dl-2
dl-3
dl-4
dl-5

Цього року на весь світ чекало нове випробовування – введення карантинних обмежень у зв’язку з Covid-19. Це стали складні часи для всіх: і дітей, і батьків, і вчителів. НВК “Міжнародний ліцей МАУП” оперативно відреагував на ситуацію - з перших днів було розпочато дистанційне навчання.

На сьогодні, коли світ заполонили інноваційні технології, і в час, коли людину важко уявити без телефона або ж комп’ютера, впровадження такої форми є цілком актуальним. Дистанційна форма навчання під час карантину на онлайн-платформі Microsoft Teams стала обов’язковою для всіх учнів, всі уроки проводяться відповідно до навчального розкладу. У розкладі вказується час проведення та тип уроку: «Онлайн», «Онлайн-контроль», «Офлайн». Під час офлайн уроку вчитель надає бажаючим учням онлайн чи офлайн консультації. Систематично проводиться оцінювання навчальних досягнень учнів: поточне, тематичне, підсумкове.

Розуміючи складність ситуації, вартість навчання на період карантинних обмежень була оптимізована і становить 50%.

Минуло 2 місяці - цей період став чудовим показником спільної ефективної роботи адміністрації, вчителів, батьків і дітей. Однак, увесь колектив закладу мріє, що зовсім скоро карантин закінчиться, і ми знову повернемося до гармонійної атмосфери, яка була створена у Ліцеї усіма нами.