Міжнародний
ліцей МАУП

Schools Online

Міжнародний проект Schools Online за підтримки Британської Ради

У серпні 2017 року Міжнародний ліцей МАУП приєднався до близько 40,000 шкіл з усього світу у проекті Schools Online.

Інноваційна платформа Schools online дає можливість розвивати міжнародну освіту в школах, встановлюючи партнерські зв’язки між вчителями та школами з усього світу.

Міжнародна освіта передбачає прийняття та розуміння інших культур. Вона заохочує молодь ставати відповідальними громадянами світу, готовими відігравати позитивну роль у сучасному суспільстві.

Залучаючи школярів до міжнародної освіти, ми навчаємо їх взаємній повазі та громадянськості, що є надзвичайно важливим у сучасному мультикультурному суспільстві.

Ліцей вступив до когорти шкіл-новаторів, аби розпочати разом з ними подорож до майбутнього без культурних, расових та гендерних дискримінацій, голоду та війни.

Наразі встановлено партнерські зв’язки з двома навчальними закладами: Американським коледжем культури з м. Стамбул, Туреччина, та школою Saraswati Vishwa Vidyalaya National School з м. Пуна, Індія.

Навчальні заклади розглядають можливість співпраці за кількома проектами, зокрема «Культура через казки», «Гендерна рівність» та ін. Також Американський коледж культури пропонує можливість обміну учнями між закладами-партнерами. Також ведуться домовленості щодо проведення онлайн-уроків та інших спільних проектів.