Міжнародний
ліцей МАУП

Pearson Partner School

У квітні 2017 року було укладено Договір про партнерство між НВК «Міжнародний ліцей МАУП» та компанією Pearson-Dinternal – Pearson Partner Schools.

Компанія Pearson (раніше – Pearson Longman) вже майже 300 років є провідним світовим видавцем матеріалів ELT – Навчання англійській мові. Компанія є головним помічником для вчителів, викладачів, учнів та студентів в усьому світі для вивчення англійської мови. Їх підручники роблять процес вивчення англійської легким, результативним та повним задоволення.

Сьогодні, компанія іде у ногу зі світовими тенденціями та швидкими змінами у методиці вивчення іноземних мов, використовуючи найновіші розробки та залучаючи до вивчення мов інноваційні комп’ютерні технології. Їх інтерактивні платформи ePanel та MyEnglishLab активно використовуються вчителями усього світу.

Ще однією невід’ємною складовою роботи компанії є Міжнародна сертифікація з англійської мови. В рамках цього проекту, компанія надає можливість студентам різних країн здавати іспити з англійської мови та отримувати сертифікати міжнародного зразка як у електронному вигляді (Placement Profile Test, London Chamber of Commerce and Industry exam), так і «вживу» з екзаменатором (Pearson Test of English General, Pearson Test of English Young Learners, Pearson Test of English Academic).

Програма Pearson Partner Schools передбачає консультативний супровід вчителів іноземних мов з вибору підручників, ознайомлення з методичною системою, додатковими ресурсами, проведення семінарів,  демонстраційних уроків, тренінгів для учнів з підготовки до ЗНО та багато іншого.

Діагностичний моніторинг Pearson Placement Profile Test

Зустріч старшокласників з Майклом Хадсоном

Тренінг для вчителів від компанії Pearson

Зустріч та відкритий урок з Крісом Кірбі