Міжнародний
ліцей МАУП

Міжнародні мовні практики

Запорукою успіху у вивченні іноземних мов залишається практика, і найкращим варіантом в цьому випадку є спілкування з носієм мови. Враховуючи відповідальне ставлення керівництва НВК Міжнародний ліцей до вивчення іноземних мов, а також розуміння необхідності їх знання для майбутнього дітей, учні Ліцею мають змогу регулярно проходити мовні практики в країнах, мови яких вивчаються в навчальному закладі.

Першим проектом у рамках забезпечення учнів мовною практикою закордоном є співпраця НВК «Міжнародний ліцей МАУП» із компанією East-West Bridge Centre, яка пропонує учням неперевершену 7, 10 або 14-денну програму перебування у Великобританії, що включає в себе 2 години вивчення англійської мови із британським вчителем щодня, а також цікаву щоденну екскурсійну програму, яка направлена на поглиблення знань учнів про країну, а також надає можливість безперервної практики англійської мови у природньому англомовному середовищі.

У рамках співпраці учні Ліцею вже побували у Лондоні у березні 2017 року, та планують наступні подорожі у 2017-2018 навчальному році.