Міжнародний
ліцей МАУП

Педагогічні ігри «РОЗУМНИКИ»

Педагогічні ігри «РОЗУМНИКИ» - це захоплюючі програми, які дозволяють дітям отримати міцні й глибокі знання з предметів шкільної програми.

Це навчальні програми для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку з інтерактивними вправами, веселими анімованими персонажами, яскравими сюжетами та звуковим супроводом. Вони відповідають вимогам сучасної школи, оскільки створені спеціально для лінійки сучасних персональних пристроїв з підтримкою Multitouch. Ігри "Розумники" викликають інтерес до навчання, допомагають дитині швидше вивчити новий матеріал з основних шкільних предметів, розвивають логіку, увагу, уяву, креативне мислення та пам’ять.

Простота і доступність управління дозволяють дітям самостійно працювати з програмою.

У навчальних програмах вдало поєднуються традиційні та інноваційні технології навчання, матеріал подається закінченими логічними блоками в доступній ігровій формі.

Учні Ліцею вже рік успішно використовують на своїх уроках педагогічні ігри. За допомогою мультимедійного супроводу успішно засвоюють навчальний матеріал з основних навчальних дисциплін: українська мова, математика, навчання грамоти.

rozumnik1
rozumnik2
rozumnik3
rozumnik4
rozumnik5
rozumnik6
rozumnik7
rozumnik8