Міжнародний
ліцей МАУП

Український аргумент

У всьому світі Україну знають, як молоду державу. Тим не менше, історія нашого народу формувалася століттями, протягом яких українці, за своїм корінням, дали світу такі відкриття, винаходи та мистецькі шедеври, які стали загальнолюдськими цінностями.

Перший політ у космос, заснування Голівуду, створення компакт-диску, відкриття рентгену – все це і багато іншого вписане в історію світу українською.

Ми говоримо про Україну під час подорожей, спілкування з іноземцями; ми розповідаємо про Україну, коли в ній відбуваються наймасштабніші події, ми згадуємо про Україну щоразу, коли вона підкорює світ. Кожному українцю неодноразово доводилося розповідати про свою країну, і саме тому важливо завжди мати «Український аргумент» для тих, хто не знає, чим славетна наша держава.

«Український аргумент», започаткований НВК «Міжнародний ліцей МАУП», є  сучасним колективним творчим проектом, спрямованим на виховання патріотично свідомої молоді, яка в майбутньому буде розвивати нашу країну. Проект реалізується у декілька етапів.

  • I етап – Видатні особистості (захист – кінець лютого 2017 року);
  • II етап – Досягнення українців, які змінили світ (захист – березень 2017 року);
  • ІІІ етап – Визначні пам’ятки ЮНЕСКО в Україні (квітень 2017 року).

Важливо, аби з юного віку діти пишалися Батьківщиною і усвідомлювали, що саме їм творити майбутнє країни.