Міжнародний
ліцей МАУП

Parents' Guide

“A child looks up at the stars and wonders. Great fathers put a child on his shoulders and helps them to grab a star”.

Reed Markham

«Дитина дивиться на зірки й захоплюється. Визначні батьки садять дитину на свої плечі та допомагають дістати зірку».

Рід Маркхем

 

 НВК «Міжнародний ліцей МАУП» започатковує унікальний, об’єднуючий, пізнавальний проект «Parents’ Guide». Ця ініціатива покликана відкрити дітям океан професійних можливостей, допомогти їм визначитися у майбутньому та показати, що поряд з ними завжди є люди, які можуть їх підтримати і надихнути своїм прикладом – їх батьки.

У рамках проекту щомісяця у НВК «Міжнародний ліцей МАУП» будуть проходити зустрічі батьків з дітьми. Учням буде надзвичайно цікаво, якщо близькі люди, які успішні у своїй справі, розкриють їм та їх однокласникам всі тонкощі професії: де здобути фахову освіту, як знайти роботу, розкажуть про основні тренди та секрети успішності. Ми впевнені, що такі зустрічі сприяють зростанню авторитету батьків в очах дітей, і глибоко переконані,  що кожному батькові та матері є що розповісти учням Ліцею про свою професію та шлях до успіху.

Зустрічі відбуватимуться кожного третього четверга місяця з батьками, які задіяні у обраній відповідно до дати сфері.

  • 16.02.17. – Медицина.
  • 16.03.17. – Юриспруденція.
  • 20.04.17. – Спорт і здоров’я.
  • 18.05.17. – Міжнародні відносини.

В наступному навчальному році проект «Parents’ Guide» також буде реалізовуватися у НВК «Міжнародний ліцей МАУП». Ми плануємо зустрічі з батьками, які задіяні у сферах ресторанного бізнесу, журналістики та піару, краси, психології, мистецтва, архітектури тощо.  

Будемо вдячні за Ваші пропозиції та ініціативу щодо реалізації важливого для наших дітей проекту. Досвід батьків – це крила для майбутнього дитини. Подаруйте своїм синам та донькам шанс на щасливий політ!