Міжнародний
ліцей МАУП

Медичне обслуговування

Для повноцінного та безпечного функціонування навчального закладу у Міжнародному ліцеї «МАУП» буде діяти медична служба, направлена на те, щоб слідкувати за здоров’ям дитини, а також за дотриманням усіх норм, характерних для здорового середовища.

Для роботи з дітьми у Ліцеї постійно працюватимуть: дві медичні сестри, логопед та психологи.

Всі приміщення обладнані згідно з найвищими стандартами якості, а також відповідно до усіх державних та санітарних норм. Для забезпечення здорового середовища, у кабінетах є низка спеціальних пристроїв.

  • Електронний очищувач повітря "Супер-Плюс-Турбо": витягує з повітря алергени, має бектерицидні властивості, іонізує повітря. 

      

         

 

  • Ультразвуковий зволожувач повітря Zenet 403-2 - спеціалізована система, встановлена для того , щоб підтримувати і контролювати оптимальний рівень вологості повітряної маси у приміщенні.

           

  • Бактерицидний опромінювач відкритого типу ОБП 1-15 і ОБП 2-15: призначені для знезаражування повітря і поверхонь приміщень у відсутності людей. Ефективний засіб для профілактики та боротьби з інфекційними хворобами, мікробами, бактеріями, вірусами.