Міжнародний
ліцей МАУП

Контроль харчування

В НВК «Міжнародний ліцей МАУП» учні 1-4, та 5-11 класів отримують  триразове збалансоване харчування (сніданок, обід та вечерю),  а вихованці дитячого садочку 4 разове збалансоване харчування (сніданок, обід, полуденок та вечерю).

Контроль за організацією та проведенням харчування здійснюють інспектор з харчування Степчкнко О.В., а також медичні сестри ліцею та садочку. Щодня перед видачою страв медичними сестрами проводиться зняття проб з відповідним записом у «Журнал бракеражу готової продукції» відповідно до вимого чинного законодавства. Враховуючи харчові особливості дітей та медичні показання було розроблено 4 види меню (Класичне1, Класичне2, Безлактозне та Рибне), тому батьки мають змогу самостійно підібрати харчування дитині на кожен тиждень в електронному режимі, враховуючи смакові побажання власної дитини.  Всі дані автоматично передаються класному керівнику та куратору, а інспектор з харчування узагальнює їх та передає до їдальні.

Харчування дітей різноманітне та збалансоване згідно вимог МОН та МОЗ України.

Обов’язково кожного дня в раціоні дітей є свіжі фрукти, фруктові соки та салати. Також дуже багато овочевих салатів, залежно від сезонності продуктів. Ми намагаємося створити для учнів таке харчування, від якого б вони отримували не тільки задоволення, а й користь, адже збалансоване харчування - це запорука здоров’я дітей, гарного самопочуття та продуктивного навчання.

 

З повагою!