Міжнародний
ліцей МАУП

Новини

12 октября 2017, 14:02

Зустріч старшокласників із Майклом Хадсоном

hadson-2
hadson-3
hadson-4
hadson-1

6 жовтня в актовій залі Ліцею відбулася зустріч учнів 7-10 класів з представником компанії Pearson-Dinternal, старшим методистом Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal-Book, викладачем англійської мови кваліфікації CELTA, TESOL Майклом Хадсоном (Michael Hudson).

Темою зустрічі були сучасні технології, як в повсякденному житті, так і в освіті. Майкл Хадсон привітав учнів 9-11 класів Ліцею з тим, що вони перші з усіх учнів та студентів України здали комп’ютерний тест на визначення рівня володіння англійською мовою Placement Profile Test від компанії Pearson.

Майкл повідомив учням невелику таємницю – найближчим часом розпочнеться конкурс для учнів шкіл-партнерів компанії Pearson-Dinternal, переможці якого отримають можливість влітку 2 тижні навчатися в Англії абсолютно безкоштовно. Подробиці конкурсу поки не розголошуються.

Також під час зустрічі вчитель англійської мови Киянець Юлія Олександрівна була нагороджена дипломом Certificate of Achievement за проведення в Ліцеї тестування Placement Profile Test, і отримала звання Pearson Digital Product Innovator in Ukrainian secondary schools – Інноватор Цифрових Продуктів Пірсон у загальноосвітніх навчальних закладах України