Міжнародний
ліцей МАУП

Заходи

27 февраля 2019, 20:08

ХVІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

Під патронатом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Державного комітету України у справах сім’ї та молоді 21 лютого 2019  року в Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» відбувся 4 (підсумковий) етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Цього року до розгляду були надіслані різноманітні за жанром роботи переможців ІІІ етапу конкурсу з усіх областей України та міста Києва у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» на тему: «Духовні святині рідного краю».

До складу журі конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» увійшли професори та кандидати філологічних наук регіональних університетів, члени Національної спілки письменників України, члени Національної спілки журналістів України, учителі-методисти столичних закладів освіти, серед яких учитель-методист, методист-кореспондент кафедри методики мов та літератури ІППО КУ ім. Бориса Грінченка, вчитель української мови та літератури НВК «Міжнародний ліцей МАУП» Галака Наталія Григорівна.