Міжнародний
ліцей МАУП

Навчання вчителів

22 февраля 2017, 17:05

Учитель НВК «Міжнародний ліцей МАУП»взяла участь у роботі журі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

22 лютого 2017 року учитель української мови та літератури НВК «Міжнародний ліцей МАУП» Галака Наталія Григорівна взяла участь у роботі  журі 4 (підсумкового) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література». До складу журі конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» увійшли професори та кандидати філологічних наук регіональних університетів, члени Національної спілки письменників України, члени Національної спілки журналістів України, учителі-методисти столичних закладів освіти.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, проводиться з 2002 року Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури і мистецтв України, Державним комітетом України у справах сім’ї та молоді під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

У цьому році до розгляду були надіслані різноманітні за жанром роботи переможців ІІІ етапу конкурсу з усіх областей України та міста Києва у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» на тему: «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» (І. Світличний).