Міжнародний
ліцей МАУП

Навчання вчителів

17 октября 2017, 14:02

Фестиваль «Переосмислюючи Європу: Україна» у Швеції за участі нашого вчителя

23-24 жовтня 2017 року у м. Стокгольм, Швеція, відбудеться Унікальний за своєю місією фестиваль української музики Rethinking Europe: Ukraine  («Переосмислюючи Європу: Україна»).  В престижних професійних концертних залах - Musikaliska та Eric Erikssonhallen звучатиме музика українських композиторів від Дмитра Бортнянського, Миколи Лисенка, Миколи Леонтовичадо наших сучасників - Мирослава Скорика, Валентина Сильвестрова, Ганни Гаврилець та Олександра Кравчука.

Фестиваль не лише знайомить шведську публіку із музикою українських композиторів, та композиторів, пов'язаних з Україною, але й ставить у центр події дітей. Багато хто з них, був змушений покинути свої домівки через війну на Сході України. Проте, їхня участь у фестивалі подарує їм спогади, особливо цінні в їх складній ситуації і можливість розвиватися далі, як музикантам на міжнародній арені. Ці діти виступатимуть на Гала-концерті 24 жовтня - в день ООН, привернувши таким чином, увагу шведської громадськості до проблем війни на Донбасі та окупації Криму РФ. 

Одним із колективів, що беруть участь у фестивалі є всесвітньовідомий український дитячий хор «Щедрик», учасником якого є наш вчитель англійської мови Киянець Юлія Олександрівна. Хор «Щедрик» матиме два концерти, один з яких – за участі Королівської родини Швеції. Після концерту для учасників хору планується прийом із Королевою Сільвією.