Міжнародний
ліцей МАУП

Новини

09 ноября 2017, 15:03

Тестування від CanSchool Learning Centre

13 листопада 2017 року 15 учнів 8-9 класів НВК «Міжнародний ліцей МАУП» проходитимуть безкоштовне вступне тестування для навчання у школі-партнері Ліцею CanSchool. Після успішної здачі тесту учні матимуть можливість вступити до школи, що пропонує отримання канадського атестату паралельно з українським.

Навчання в CanSchool відбувається англійською мовою. Заняття проводяться три рази на тиждень, по дві академічні години на день. Ліцензовані канадські викладачі проводять заняття в режимі «On-line» та відео уроків.

Учні канадської школи CanSchool вивчатимуть такі предмети як міжнародний бізнес, економіка, суспільний лад західних країн та інші дисципліни, які не вивчаються в українських школах.

Всі учні канадських шкіл в обов’язковому порядку складають іспит Canadian Literacy Test. Учні CanSchool здаватимуть цей тест одночасно зі своїми канадськими однолітками.

Обов’язковою частиною навчання є громадська зайнятість. CanSchool братиме участь у благодійних акціях і залучатиме учнів в якості волонтерів.

Після успішного закінчення курсу занять та складання іспитів, випускники отримають дипломи канадської школи «High School» (середня освіта в Канаді), що відкривають можливості вступу до вищих навчальних закладів багатьох західних країн.