Міжнародний
ліцей МАУП

Новини

17 ноября 2017, 13:01

Тестування від CanSchool для учнів 8-9 класів

13 листопада 2017 року 15 учнів 8-9 класів НВК «Міжнародний ліцей МАУП» пройшли безкоштовне вступне тестування для навчання у школі-партнері Ліцею CanSchool.

На цьому тижні між представниками компанії CanSchool та батьками учнів, які склали тест, відбудеться зустріч, під час якої батькам будуть передані запечатані конверти із результатами тестування. Оскільки в Канаді дуже важлива конфіденційність, конверти не можуть бути передані нікому, окрім батьків учнів, оскільки самі учні є неповнолітніми.

За результатами тестування, за умови отримання мінімум 80 балів із 100, учні отримають змогу вступити та навчатись у CanSchool із подальшим отриманням канадського атестату, який відкриває двері до рейтингових ВНЗ закордоном, часто – із можливістю отримати стипендію на навчання.

Навчання в CanSchool відбувається англійською мовою. Заняття проводяться три рази на тиждень, по дві академічні години на день. Ліцензовані канадські викладачі проводять заняття в режимі «On-line» та відео уроків.

Навчаючись у CanSchool, учні вивчатимуть англійську мову на одному рівні з однолітками з Канади, а також матимуть можливість обрати окремі курси, які не вивчаються в рамках української шкільної програми, такі як міжнародний бізнес, міжнародні економічні відносини, суспільний лад західних країн тощо.

Також наприкінці навчання учні CanSchool здаватимуть обов’язковий іспит Canadian Literacy Test одночасно зі своїми канадськими однолітками.