Міжнародний
ліцей МАУП

Навчальні досягнення

11 апреля 2019, 13:01

Вітаємо переможців Конкурсу «Олімпіс 2019 - Весняна сесія»!

За результатами олімпіади учні отримали дипломи:

З української мови і літератури:
- Віслінський Іван, 3-В, I ступінь.
- Годзула Марія, 3-Б, II ступінь. 
- Ємець Макар, 3-В, II ступінь.
- Грудинина Олівія, 3-Б, II ступінь.
- Поліщук Марія, 3-В, II ступінь.
- Вовк Дмитро, 3-Б, III ступінь.
- Марченко Олександра, 3-Б, III ступінь.
- Назаренко Валерія, 3-Б, III ступінь.
- Черемісіна Анна, 5-Б, III ступінь.

З англійської мови:
- Годзула Марія, 3-Б, I ступінь.
- Ємець Макар, 3-В, I ступінь.
- Грудинина Оливия, 3-Б, I ступінь.
- Троценко Поліна, 3-Б, I ступінь.
- Северинова Елизавета, 3-Б, I ступінь.
- Марченко Олександра, 3-Б, III ступінь.
- Слюсаренко Домініка, 4-А, I ступінь.
- Подольська Крістіна, 4-Б, I ступінь.
- Стерник Дар'я, 4-Б, I ступінь.
- Юлія Москаленко, 4-Б, II ступінь.
- Сидоренко Матвій, 4-А, II ступінь.
- Нечепорук Михайло, 4-Б, II ступінь.
- Клименко Ірина, 5-В, I ступінь.
- Черемісіна Анна, 5-Б, I ступінь.
- Коровець Вадим, 5-В, I ступінь.
- Нечитайло Катерина, 5-А, II ступінь.
- Бублік Дарія, 5-В, II ступінь.
- Кисловська Ангеліна, 5-Б, II ступінь.
- Обух Наталія, 5-А, II ступінь.
- Звєрєва Аліна, 6-А, I ступінь.
- Миргородченко Данііл, 6-Б, I ступінь.
- Ткач Єлизавета, 6-А, II ступінь.
- Мухадзе Тамаз, 7-А, I ступінь.
- Сьомік Христина, 7-А, I ступінь.
- Піонтковська Єлизавета, 7-Б, I ступінь.
- Фініш Жанна, 7-А, II ступінь.
- Маліченко Поліна, 7-А, III ступінь.
- Ходжатманд Джазіані, 7-Б, III ступінь.
- Мельник Олена, 8-Б, I ступінь.
- Деркач Назар, 8-Б, II ступінь.
- Буценко Іван, 10-Б, III ступінь.

З математики:
- Годзула Марія, 3-Б, I ступінь.
- Черемісін Дмитро, 3-Б, I ступінь.
- Лиман Iван, 3-В, I ступінь.
- Северинова Єлизавета, 3-Б, I ступінь.
- Ємець Макар, 3-В, II ступінь.
- Троценко Поліна, 3-Б, II ступінь.
- Віслінський Іван, 3-В, III ступінь.
- Вовк Дмитро, 3-Б, III ступінь.
- Поліщук Марія, 3-В, III ступінь.
- Стерник Дар'я, 4-Б, I ступінь.
- Палка Володимир, 4-А, I ступінь.
- Слюсаренко Домініка, 4-А, I ступінь.
- Клименко Ірина, 5-В, II ступінь.
- Черемісіна Анна, 5-Б, II ступінь.
- Кисловська Ангеліна, 5-Б, III ступінь.
- Сунцов Лука, 6-В, I ступінь.
- Миргородченко Данііл, 6-Б, I ступінь.
- Звєрєва Аліна, 6-А, II ступінь.
- Ткач Єлизавета, 6-А, II ступінь.
- Чорна Антоніна, 6-A, III ступінь.
- Пирогова Вікторія, 6-А, III ступінь.

З інформатики:
- Лиман Iван, 3-В, I ступінь.
- Ємець Макар, 3-В, I ступінь.
- Вовк Анастасія, 3-Б, II ступінь.
- Северинова Єлизавета, 3-Б, III ступінь.
- Палка Володимир, 4-А, I ступінь.
- Стерник Дар'я, 4-Б, I ступінь.
- Клименко Ірина, 5-В, II ступінь.
- Черемісіна Анна, 5-Б, II ступінь.
- Коровець Вадим, 5-В, III ступінь.
- Ткач Єлизавета, 6-А, II ступінь.
- Пирогова Вікторія, 6-А, II ступінь.

З біології та природознавства:
- Щур Анастасія, 3-В, I ступінь.
- Даценко Анна, 3-Б, I ступінь.
- Вовк Дмитро, 3-Б, I ступінь.
- Марченко Олександра, 3-Б, I ступінь.
- Грудініна Олівія, 3-Б, I ступінь.
- Віслінський Іван, 3-В, I ступінь.
- Ємець Макар, 3-В, I ступінь.
- Соловйов Роман, 3-Б, II ступінь.
- Поліщук Марія, 3-В, II ступінь.
- Северинова Елизавета, 3-Б, III ступінь.
- Вовк Анастасія, 3-Б, III ступінь.
- Палка Володимир, 4-А, II ступінь.
- Стерник Дар'я, 4-Б, II ступінь.
- Черемісіна Анна, 5-Б, II ступінь.
- Клименко Ірина, 5-В, III ступінь.
- Кисловська Ангеліна, 5-Б, III ступінь.
- Звєрєва Аліна, 6-А, III ступінь.
- Мельник Олена, 8-Б, II ступінь.

Вітаємо учнів та бажаємо подальших перемог!