Міжнародний
ліцей МАУП

Навчальні досягнення

18 декабря 2018, 00:12

Переможці освітнього конкурсу Олімпіс-2018

IMG_20181119_141800
IMG_20181115_122316
IMG_20181122_133129
IMG_20181121_112938
IMG_20181120_135319
IMG_20181121_112912
IMG_20181120_135328
IMG_20181120_135247
IMG_20181120_094200
IMG_20181119_142145
IMG_20181119_141902

Вітаємо переможців Осінньої сесії Міжнародного дистанційного освітнього конкурсу з навчальних предметів Олімпіс-2018!!!

Українська мова і література:
1. Ісмаїл Аліна Осамівна, 10-Б - I місце
2. Максименко Валерія, 11-А - I місце
3. Годзула Марія, 3-Б - II місце
4. Запталова Валерія, 10-Б - II місце
5. Радченко Анастасія, 11-А - II місце
6. Нікіфорова Вероніка , 11-А - III місце.

Математика:
1. Северінова Єлизавета, 3-Б - I місце
2. Запталова Валерія, 10-Б - I місце
3. Мухадзе Джулі, 11-А - I місце
4. Ємець Костянтин, 3-Б - II місце
5. Деркач Назар, 8-Б - II місце
6. Крило Давід, 3-Б - III місце
7. Сидоренко Матвій, 4-А - III місце
8. Косінов Костянтин, 2-А - III місце
9. Субота Єлизавета, 2-А - III місце
10. Яковенко Нікіта, 5-Б - III місце
11. Орловська Марта, 6-А - III місце
12. Миргородченко Данііл , 6-Б - III місце
13. Ткач Єлизавета Андріївна, 6-А - III місце.

Інформатика:
1. Чечик Егор, 6-В - I місце
2. Марчук Олександр, 6-В - I місце
3. Валетко Максим, 6-Б - I місце
4. Іванов Михайло, 6-Б - I місце
5. Довгий Михайло, 10-А - I місце
6. Мороз Анна, 2-А - II місце
7. Мулкіджанян Владислав, 4-А - III місце.

Біологія та природознавство:
1. Щокіна Злата, 6-А – I місце
2. Щокін Аскольд, 6-А - I місце
3. Грудиніна Олівія, 3-Б - II місце
4. Вовк Дмитро, 3-Б - II місце
5. Ісмаїл Омар, 5-Б - II місце
6. Мірошник Марія, 8-A - II місце
7. Скосар Марія, 8-Б - II місце
8. Даценко Анна, 3-Б - III місце
9. Осіюк Олександра, 3-А - III місце
10. Лісова Христина, 4-А - III місце
11. Запталова Аріна, 4-А - III місце
12. Обух Наталія, 5-А - III місце
13. Ніколенко Єгор, 5-А - III місце
14. Карпенко Марина, 5-В - III місце
15. Садовська Світлана, 5-А - III місце
16. Глушак Анна, 6-Б - III місце
17. Пилипенко Віктор, 7-А - III місце
18. Іванцов Данііл, 7-А - III місце
19. Мельник Олена, 8-Б - III місце
20. Сагірова Даша, 8-А - III місце
21. Торгашин Карен, 9-А - III місце
22. Чорна Євгенія, 9-А - III місце
23. Запталова Валерія, 10-Б - III місце
24. Тіщенко Дар'я, 10-Б - III місце

Англійська мова:
1. Троценко Поліна, 3-Б - I місце
2. Хайтулова Аріна, 6-А - I місце
3. Сорока Олександра, 6-Б - I місце
4. Звєрєва Аліна, 6 А - I місце
5. Мухадзе Томас, 7-А - I місце
6. Піонтковська Єлизавета, 7-Б - I місце
7. Деркач Назар, 8-Б - I місце
8. Скосар Марія, 8-Б - I місце
9. Криворучко Поліна, 8-А - I місце
10. Мельник Олена, 8-Б - I місце
11. Каландадзе Ніні, 8-Б - I місце
12. Ісмаїл Аліна, 10-Б - I місце
13. Зубрицький Антон, 10-А - I місце
14. Тіщенко Дар'я, 10-Б - I місце
15. Єзерський Євген, 11-А - I місце
16. Мухадзе Джулі, 11-А - I місце
17. Настаулова Ольга, 11-А - I місце
18. Обух Наталія, 5-А - II місце
19. Яковенко Богдан, 5-Б - II місце
20. Кисловська Ангеліна, 5-Б - II місце
21. Клименко Ірина, 5-В - II місце
22. Сари-Юрьева Марія, 6-А - II місце
23. Скосар Іван, 6-Б - II місце
24. Пилипенко Дмитро, 7-А - II місце
25. Щокін Всеволод, 7-А - II місце
26. Садов'як Андрій, 7-А - II місце
27. Клименко Анна, 7-Б - II місце
28. Фініш Жанна, 7-А - II місце
29. Гасанова Халіма, 8-Б - II місце
30. Звєрєва Марія, 8-A - II місце
31. Фініш Тимофій, 10-А - II місце
32. Нікітін Віталій, 10-А - II місце
33. Ситник Микита, 10-Б - II місце
34. Буценко Іван, 10-Б - II місце
35. Свець Юлія, 10-Б - II місце
36. Гребенюков Нікіта, 11-А - II місце
37. Максименко Валерія, 11-А - II місце
38. Остапець Євгенія, 5-А - III місце
39. Зборча Тетяна, 5-Б - III місце
40. Бублік Дар'я, 5-В - III місце
41. Марчук Олександр, 6-В - III місце
42. Сьомік Христина, 7-А - III місце
43. Мазур Анастасія, 7-А - III місце
44. Набієва Дар'я, 10-А - III місце
45. Требушкіна Діана, 11-А - III місце
46. Радченко Анастасія, 11-А - III місце
47. В'ялий Віктор, 11-А - III місце
48. Грудиніна Олівія, 3-Б - I місце.

Всім учасникам бажаємо натхнення і перемоги у весняній сесії Олімпіс-2019!!!