Міжнародний
ліцей МАУП

Новини

10 сентября 2018, 09:09

Національне читання “Провесна” Стефана Жеромського

фото8
фото7
фото6
фото5
фото4
фото3
фото2
фото1

8 вересня 2018 року з ініціативи Канцелярії президента Республіки Польща та під почесним патронатом президентської пари Анджея Дуди та Агати Корнгаузер-Дуди відбулося Національне читання “Провесни” Стефана Жеромського.

Ця акція  має на меті популяризацію шедеврів польської літератури у світі. У попередні роки читали поему «Пан Тадеуш» Адама Міцкевича, твори Александра Фредро, трилогію Генрика Сенкевича, роман «Лялька» Болеслава Пруса, «Quo vadis» Генрика Сенкевича та п’єсу «Весілля» Станіслава Виспянського.

Національне читання–2018, присвячене відзначенню 100-річчя відновлення Польщею незалежності. Акція проходила майже в трьох тисячах місьць Польщі та цілого світу одночасно. Організатором заходу у Києві став Польський Інститут у Києві / Instytut Polski w Kijowie

До цьогорічного Національного читання, з ініціативи вчителів польської мови Родомазіної Л.В та Колочко В.В. долучилися і учні нашого Ліцею:  Вервейко Іван, Ісмаїл Аліна, Тіщенко Дарія, Панченко Софія, Дяченко Данило, Гребенюков Нікіта. Всі учасники отримали дипломи від президентської пари та книги в подарунок від Польського Інституту.