Міжнародний
ліцей МАУП

Новини

14 марта 2018, 19:07

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2018»

 

Учні 2-10 класів НВК «Міжнародний ліцей МАУП» братимуть участь у ІІ етапі Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2018».

Відповідно до повноважень, делегованих  Міжнародною асоціацією «KANGOUROU SANS FRONTIERES» («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу МОНмолодьспорту від 07.05.2012 № 552 «Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» та листа МОН від 10.08.2016 № 1/9-427  конкурс проводиться в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів.

Конкурс проводиться у два етапи: осінній (листопад-грудень) та весняний (березень). Обидва конкурси незалежні між собою.

Мета першого етапу Конкурсу - пропедевтика знань та умінь учнів 2-6 класів. Цей етап Конкурсу проводиться за завданнями, визначеними Організаційним комітетом.

Мета другого етапу Конкурсу - поглиблення знань та умінь учнів 2-11 класів на основі матеріалів, що надані Асоціацією.

У І етапі високий рівень здобули Щокін Аскольд, учень 5-А класу, та Гончар Остап, учень 3-Б класу. 25 учнів здобули достатній рівень.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

У ІІ етапі Конкурсу візьмуть участь 71 учень Ліцею, про результати буде повідомлено додатково.

Бажаємо натхнення, ентузіазму та відмінних результатів!