Міжнародний
ліцей МАУП

Новини

01 марта 2017, 17:05

Михайло Довгий представив свою роботу на конкурсі канадсько-української організації O.W.L.

Українська молодь дуже рідко замислюється про те, аби самостійно досягти певних висот, не покладаючись ні на які інші фактори, окрім власного характеру, віри та сили. У більшості випадків хлопцям та дівчатам заважає або відсутність можливостей, або надмірна допомога та контроль батьків, яка засліплює й створює відчуття примарної впевненості.

Нині звичайний школяр має величезну кількість шансів на досягнення того, чого прагне. Однак на початку двадцятого століття ймовірність хлопчика народженого у селищі стати членом федерального сенату в Оттаві, була рівна нулю. Історія Павла Юзика унікальна тим, що він переборов умови й досяг того, чого прагнув. 

Павло Юзик є ідеальним поєднанням високого інтелекту і уособленням моральних норм людини. Однак на мою думку, він зумів дійти до найвищої вершини тому, що ніколи не забував про своє коріння.

Станом на сьогодні близько п'яти мільйонів українців живуть за межами держави. Це явище цілком зрозуміле, оскільки нині Україна знаходиться на досить низькому рівні розвитку. Відтік молоді неможливо зупинити на даний момент, адже економічно-політичний стан держави так швидко покращитися просто не спроможнbй, проте важливо, щоб ті, хто покидають рідну землю, ніколи не забували про те, звідки вони родом.

Павло Юзик - яскравий приклад того, як важливо любити свою Батьківщину. Він – автор багатьох наукових робіт про Україну, свого часу активний громадський діяч, який виступав за незалежність України. Своєю роботою пан Юзик надихав і продовжує надихати багатьох молодих людей любити й творити на благо України.