Міжнародний
ліцей МАУП

Новини

12 мая 2018, 15:03

«Мамо рідненька, голубко свята»

11 травня 2018 року о 14.00 в актовій залі НВК "Міжнародний ліцей "МАУП"  відбулося свято, яке  підготували учні 4-А класу:
,,Мамо рідненька, голубко свята’’.

Свято приурочене до Дня Матері.

Мама… В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона – корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше.

Свято зібрало багато гостей: учнів, батьків, вчителів.

Талановиті діти, творчі педагоги, вдячні батьки – все, що необхідно для створення єдиної міцної родини Ліцею МАУП. Діти були справжніми ЗІРКАМИ!

Є добрий звичай в Україні: в святковий день, в щасливий часхлібом-сіллю гостей вітати, їм добра і щастя бажати. Хліб-сіль на вишитому рушнику – тонайсвятіші материнські обереги.

Добрий день Вам, – добрі люди!

Хай вам щастя й доля буде.

Від щирого серця Дякуємо усім учням та їх батькам за таке чудове свято та можливість творити красу і виховувати талановите майбутнє нашої країни!

 

Дорогі наші кохані жінки, мами!

Прийміть найщиріші вітання з ніжним, ласкавим і світлим для всіх святом – Днем матері!

У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у Ваших очах не гаснуть усмішки! Від усієї душі бажаю всім жінкам-матерям здоров'я, щастя, надійної чоловічої підтримки, домашнього вогнища, родинного благополуччя, взаєморозуміння і відповідного тепла від своїх дітей!

МАМА – це найдорожча людина!