Міжнародний
ліцей МАУП

Новини

02 марта 2017, 13:01

Doctor Zvuk у НВК "Міжнародний ліцей МАУП"

Молоді завжди потрібні достойні приклади для наслідування, саме тому важливо, аби вони бачили людей, які захоплюють їх своєю професійною діяльністью та історіє. успіху. 2 лютого 2017 року учні НВК "Міжнародний ліцей МАУП" Данило Грановський та Тимофій Фініш організували зустріч для ліцеїстів та викладачів з відомим українським актором-аніматором голосів. 

Юрій Коваленко - двічі рекордсмен Книги Рекордів України, актор театру та кіно, співавтор концепції адаптування іноземних медіа продуктів для українського глядача, яка включає у себе продуктивне використання місцевого колориту (імен, подій, історій) та посилення гумористичної складової перекладу, у різні роки — брендвойс провідних телеканалів від «Першого Національного» до «К1» телеканалу Плюс-Плюс та Бігуді, Радіо Ера-Fm, голос українських «Сімпсонів», «Тачок», «Сауспарк», «Сезон полювання», «Бівиса та Бадхеда», «Корпорації монстрів», «101 далматинця», «Піратів Карибського моря», «Гаррі Потера», «Робінсонів», «Похождения бравого солдата Швейка», «Даллас» тощо.

В художніх, документальних та фільмах іншого напрямку, часто озвучує Леніна, Сталіна, Берію, Левітана, Брежнєва, Горбачова, Єльцина, Ющенка.

Учні та викладачі НВК "Міжнародний ліцей МАУП" були вражені показовими виступами Юрія Коваленка й залишилися неймовірно задоволеними зустріччю.