Міжнародний
ліцей МАУП

Новини

13 января 2018, 16:04

ЧАРІВНИЙ ТИЖДЕНЬ У 2-Б КЛАСІ

З 15 по 22 грудня ліцеїсти 2 – Б класу провели захоплюючий тиждень перед новорічними канікулами. Діти повністю занурилися в чарівну атмосферу.

Дива почалися з Новорічного майстер-класу по розпису ялинкових іграшок. Учні класу мали змогу розмалювати новорічну кульку за допомогою різних технік. Роботи діток красуються на нашій зеленій красуні.

Жодне новорічне свято не проходить без солодощів. Тому наш чарівний тиждень продовжився ще одним майстер-класом по розпису імбирного печива. Новорічні фігурки були розмальовані різнокольоровою та смачною глазур’ю.

Зустріч зі Святим Миколаєм теж принесла свою частинку чарівності до нашого маленького та дружного колективу. Вже другий рік ми не забуваємо про гарну традицію в цей день обмінюватися подарунками один з одним. Таким чином ми показуємо свою любов та дружбу. Гарний настрій та чарівність цього дня було закріплено святковим чаюванням.

Новий рік це час повірити у казку і дорослому, і малому. Наш клас теж не залишився без чудес. Поїздка та перегляд новорічної казки «Неверленд» залишила в серці кожного з нас частинку магічного дійства.

Канікули наближалися все швидше. В останній день перед новий роком учні класу запросили всіх бажаючих на святковий концерт «Пригода у новорічну ніч». Це свято, яке учні готували з любов’ю та радістю. Гості мали змогу побачити багато казкових та чарівних персонажів: Снігову Королеву та Снігового Короля, Мушкетерів, Білосніжку та Попелюшку, Королеву Зиму, Прекрасну Ялиночку, веселих та ніжних Сніжинок. І, звичайно, на наше свято завітали завжди бажані гості : Старий та Новий рік, Дід Мороз із Снігуронькою. Новорічне дійство залишило тільки приємні емоції в гостей та наших діток.

З Новий роком та Різдвом Христовим.

З повагою, Дружний колектив 2 – Б класу