Міжнародний
ліцей МАУП

Досягнення

НВК Міжнародний ліцей «МАУП» — молода освітня установа, яка лише розпочинає свою роботу, однак, в мабутньому впевнено посяде одне з найперших місць серед навчальних закладів міста Києва та України. Ліцей має високопрофесійний педагогічний колектив, потужну матеріальну базу, але найголовнішим нашим досягненням нині є учні, які в майбутньому прославлятимуть не лише Ліцей, але й нашу країну.

Сертифікат «Гордість НВК «Міжнародний ліцей МАУП»»

У 2017/2018 навчальному році започатковано особливу відзнаку – Гордість НВК «Міжнародний ліцей МАУП».

 Сертифікати та статуетки отримали учні, які протягом року показали найвищий рівень успішності  у навчанні, брали активну участь у житті Ліцею та гідно представляли наш навчальний заклад на районних, міських та загальноукраїнських етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах ("Кенгуру", "Соняшник", "Олімпіс"), численних шахових турнірах:

  1. Горбань Дмитро, 1-Д
  2. Кондратюк Дар’я, 3-А
  3. Палка Володимир, 3-А
  4. Черемісіна Анна, 4-Б
  5. Щокін Аскольд, 5-А
  6. Щокін Всеволод, 6-А
  7. Соколов Єгор, 7-Б
  8. Тіщенко Дар’я, 9-Б
  9. Ісмаїл Аліна, 9-Б
  10. Нікіфорова Вероніка

Наш Ліцей пишається своїми талановитими учнями та щиро вітає лауреатів нагороди «Гордість НВК «Міжнародний ліцей МАУП»»!

Вітаємо відмінників навчання!

Щиро вітаємо відмінників навчання за результатами 2017/2018 навчального року!

1. Божков Тимофій 2-А клас
2. Дорошенко Варвара 2-А клас
3. Орлова Марія 2-А клас
4. Осіюк Олександра 2-А клас
5. Равлик Владислава 2-А клас
6. Руднікова Аліса 2-А клас
7. Даценко Анна 2-Б клас
8. Ємець Костянтин 2-Б клас
9. Северінова Єлизавета 2-Б клас
10. Черемісін Дмитро 2-Б клас
11. Троценко Поліна 2-Б клас
12. Віслінський Іван 2-В клас
13. Ємець Макар 2-В клас
14. Лиман Іван 2-В клас
15. Баглай Мілана 2-В клас
16. Шаповалюк Марія 2-В клас
17. Глущенко Владислав 2-Г клас
18. Шутенко Анна 2-Г клас
19. Москаленко Єлизавета 2-Г клас
20. Кондратенко Дар’я 3-А клас 
21. Сидоренко Матвій 3-А клас 
22. Палка Володимир 3-А клас 
23. Слюсаренко Домініка 3-А клас 
24. Подольська Крістіна 3-Б клас 
25. Мартюк Дар’я 3-Б клас 
26. Стерник Дар’я 3-Б клас 
27. Ніколенко Єгор 4-А клас
28. Нечитайло Катерина 4-А клас
29. Корнієнко Олексій 4-А клас
30. Обух Наталія 4-А клас
31. Остапець Євгенія 4-А клас
32. Зборча Тетяна 4-Б клас
33. Заічко Діана 4-Б клас
34. Черемісіна Анна 4-Б клас
35. Звєрєва Аліна 5-А клас
36. Мазуренко Софія 5-А клас
37. Островська Анна 5-А клас
38. Хайтулова Аріна 5-А клас
39. Щокіна Злата 5-А клас
40. Щокін Аскольд 5-А клас
41. Головко Аліна 5-Б клас
42. Оверченко Марія 5-Б клас
43. Скосар Іван 5-Б клас
44. Костіна Дар’я 6-А клас
45. Сьомік Христина 6-А клас
46. Садов’як Андрій 6-А клас
47. Щокін Всеволод 6-А клас
48. Куценко Софія 6-Б клас
49. Ковальчук Аркадій 6-Б клас
50. Клименко Анна 6-Б клас
51. Піонтковська Єлизавета 6-Б клас
52. Мірошник Марія 7-А клас
53. Скосар Марія 7-Б клас
54. Соколов Єгор 7-Б клас
55. Нікіфорова Вероніка 10-А клас 
56. Максименко Валерія 10-А клас 
57. Погорєлов Даніїл 10-А клас

Пишаємося вашими досягненнями та бажаємо успіхів, наснаги та натхнення у майбутньому! Так тримати!

І місце у шаховому турнірі клубу "Гамбіт" з нормою 3-го розряду

5, 6 та 12 травня 2018 р. в шаховому клубі «Гамбіт» відбувся кваліфікаційний турнір з нормою 3-го разряду.

Учасниками від Ліцею стали Щокін Аскольд, учень 5-А класу, Палка Володимир, учень 3-А класу та Горбань Дмитро, учень 1-Д класу, які виконали норму 4-го розряду під час попереднього турніру.

Всього в турнірі змагались 27 представників шахових клубів міста Києва.

Щокін Аскольд виконав норму 3-го розряду і посів перше місце серед учасників турніру, здобувши перемогу у 8-ми турах з 9-ти.

Щиро вітаємо переможця турніру та виносимо подяку всім учасникам!

Перемога у  ІV (загальноукраїнському) етапі Всеукраїнської олімпіади учнівської молоді з польської мови 

Переможець ІІІ (міського) етапу Нікіфорова Вероніка взяла участь у ІV (загальноукраїнському) етапі Всеукраїнської олімпіади учнівської молоді з польської мови 26, 27, 28 березня, що проводився у місті Івано-Франківськ, і отримала диплом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо Вероніку з перемогою! Висловлюємо подяку вчителю польської мови Колочко Вікторії Вікторівні за ґрунтовну підготовку учениці до олімпіади!

Перший шаховий турнір клубу «Гамбіт» за нормою 4-го розряду

24 – 25 березня 2018 року кращі шахісти НВК «Міжнародний ліцей МАУП» взяли участь у Першому шаховому турнірі клубу «Гамбіт» з нормою 4-го розряду.

Всього в турнірі змагались 51 представник шахових клубів міста Києва, серед яких 21 ліцеїст нашого закладу.

Команда шахістів гідно захистила честь Ліцею та показала чудовий результат.

Абсолютним чемпіоном турніру став Щокін Аскольд, учень 5-А класу, який здобув перемогу в 9-ти турах з 9!!!

Також наші учні Палка Володимир учень 3-А класу, виборов перемогу в 6-ти турах та Горбань Дмитро, учень 1-Д класу, одержав перемогу в 5-ти турах та один зіграв в «нічию».

Всі учасники турніру нагороджені дипломами, переможцям присвоєно 4 шаховий розряд, а Щокін Аскольд нагороджений медаллю та кубком.

Щиро вітаємо всіх переможців та виносимо подяку всімучасникам турніру!

Гордість НВК «Міжнародний ліцей МАУП»

Впродовж листопада-січня відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ (районний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру".

Учні НВК «Міжнародний ліцей МАУП» гідно представили наш навчальний заклад та здобули перемогу з таких предметів:

  • Соколов Єгор Олексійович, 7-Б клас - І місце з фізики, районний етап (вчитель - Рибалко В.В.)
  • Нікіфорова Вероніка Валеріївна, 10-А клас - І місце з польської мови, міський етап (вчитель - Колочко В.В.)
  • Тіщенко Даря Андріївна, 9-Б клас - ІІІ місце з української мови та літератури, районний етап (вчитель - Пивнюк Н.М.)
  • Ісмаїл Аліна Осамівна, 9-Б клас - ІІІ місце з української мови та літератури, районний етап (вчитель - Пивнюк Н.М.)
  • Нікіфорова Вероніка Валеріївна, 10-А клас - ІІІ місце з української мови та літератури, районний етап (вчитель - Галака Н.Г.)
  • Черемісіна Анна Миколаївна 4-Б клас - ІІІ місце ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель - Жемера М.М.)
  • Кондратенко Дар’я Олегівна 3-А - ІІІ місце ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель - Роменкова О.П.)
  • Гончар Остап Євгенійович, 3-Б клас - Високий рівень І Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" (вчитель - Фіненко Л.В.)
  • Щокін Аскольд Ростиславович, 5-А клас - Високий рівень І Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" (вчитель - Собкова О.М.)
  • 25 учнів - достатній рівень І Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"

Вітаємо наших учнів з перемогою та бажаємо натхнення, ентузіазму та подальших успіхів!

Данило Набієв, учень 11-А класу НВК Міжнародний ліцей «МАУП»

У свої 15 років цей учень має близько 60 медалей, дипломів та кубків, і є чемпіоном України з рукопашного бою, чемпіоном Європи з карате та призером чемпіонату світу з карате.


Діана Мазур, учениця 7-А класу НВК Міжнародний ліцей «МАУП»

Багаторазова переможниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів, володарка гран-прі Міжнародних конкурсів «Співдружність», «Зіркафест», «Моя Україна», переможниця музичної олімпіади «Голос країни», переможниця телевізійного проекту «Караоке на Майдані» (жовтень, 2015 р.). Діана — стипендіат Голови Адмністрації Одеської області у 2015 році.