Міжнародний
ліцей МАУП

Засновники

Георгій Щокін

Засновник Міжнародної Кадрової Академії та Міжрегіональної Академії управління персоналом. Голова Наглядової ради.

Народився 1954 р. 
Засновник і президент Міжнародної Кадрової Академії, а також засновник і голова Наглядової ради Міжрегіональної Академії управління персоналом, голова правління Всеукраїнського благодійного фонду "Милосердя", заступник керівників Міжнародного біографічного центру (Англія) й Американського біографічного інституту (США).

Має вчені ступені в галузі психології, соціології та управління, професор богослов’я. Почесний доктор і професор, почесний і дійсний член (академік) університетів та академій України, Азербайджану, Англії, Білорусі, Киргизстану, Куби, Молдови, Польщі, Росії, Румунії, США.

Член редколегій ряду наукових журналів, автор понад 250 праць з питань соціальної філософії, релігієзнавства, соціології, психології, освіти й управління людськими ресурсами. Виступав з науковими доповідями на всесвітніх, європейських і міжнародних форумах у Берліні, Москві, Тегерані, Белграді, Абу-Дабі, Гавані, Києві та інших столицях світу.

Удостоєний орденів Української, Руської та Сербської Православної Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, а також багатьох нагород наукових і громадських організацій України, Англії, США, Росії, державних нагород Киргизької Республіки та Республіки Сербія, почесного звання "Заслужений працівник народної освіти України". Міжнародною біографічною асоціацією (Кембридж, Англія) визнаний одним з двох тисяч видатних вчених XX століття, а Американським біографічним інститутом (США) - одним з п'ятисот найвпливовіших лідерів. Лауреат різноманітних премій у галузі науки, культури й освіти.

 

Ростислав Щокін

  • заступник Голови Наглядової ради Міжрегіональної Академії управління персоналом;
  • перший віце-президент Асоціації спортивної боротьби України (з 2004 року), президент Асоціації м. Києва (з 2010 р);
  • освіта вища, кандидат юридичних наук, доцент;
  • відмінник освіти;
  • заслужений працівник фізичної культури і спорту України;
  • майстер спорту;
  • одружений, троє дітей.